| Genel ,Kampanyalar

Modellife a Hoş Geldiniz…

Modellife kendi ihtiyaçlarınızı indirimli fiyatlar ile alabileceğiniz veya dilerseniz para kazanabileceğiniz bir sistemdir.

Modellife da hiçbir risk ile karşılaşmazsınız, yapmak istemediğiniz hiçbir şeye zorunlu değilsiniz.. Şöyleki üyelik kaydı yaptığınızda dilerseniz katalog alırsınız ve sadece kargo parası ödersiniz. Beğendiğiniz ürünler olursa sistemden sipariş verir ödemesini kapıda kolinizi alırken ptt görevlisine yaparsınız.. Para kazanmak isterseniz katalogtan satışını yaptığınız ürünlerin siparişini veririsiniz, ödemesini kapıda ptt kargo görevlisine yaparsınız. Ürünler ile alakalı her türlü sorunda 15 gün içerisinde iade hakkınız vardır. İsterseniz paranızı geri alır veya değişim yapabilirsiniz.. Daha fazla kazancım olsun isterseniz çevrenizden başka satıcılar bulursunuz. Onlarda aynı sizin gibi satış yaparlar, ve siz onların her satışından prim kazanırsınız. Aktif olduğunuz ayın sonunda kazandığınız nakit primler banka hesabınıza aktarılır.. Modellife sistemde borçlanma usülü yoktur. Dolayısyla sonradan zora girecek durumlar ile karşılaşmazsınız.. Sattığınızı alırsınız ürün elinizde kalmaz… Dilediğinizde üyeliğinizi sonlandırırsınız. Tamamen sizin kazanma isteğinizle alakalıdır…

Modellife sistemde 5 farklı kazanç yolu vardır..

* Kendi ihtiyaçlarını indirimli alırsın.

* Sürekli yapılan kampanyalar ile hediye ler kazanırsın.

* Satışını yaptığın ürünlerden %30-40 arası satış karı elde edersin.

* Ekipler kurar, 10 kademe derinlikten sınırsız bir kazanç elde edersin. Şöyleki sen yaptığın her alt üyenin satışından %5 kazanırsın. Her 100 tl de 5 tl…

* Sistemdeki performansına göre kariyer alırsın. Kariyer bonusları, telefon destekleri, maaşlar alır keyfini sürersin..

Modellife sistemde nasıl ilerlemek istersin ?

*Birinci yol katalog talebi iledir… Kataloğunuz yaklaşık 5 tl kargo bedeli karşılığında adresinize gönderilir. Buradan satışını yaptığınız ürünleri sistem sayfanızdan sipariş verebilirsiniz.

* İkinci yol sizlere sunulan kazanç paketlerinden alabilirsiniz. Bunların içerisinde ücretsiz kataloğunuz da bulunur. Paketin içerisindeki ürünler hem kişisel kullanımınıza uygundur hem de çok rahatlıkla kazanç a dönüştürebileceğiniz güncel ürünlerdir.

* üçüncü yol kendi belirlediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Bunun için ücretsiz kargo alt limitiniz 80 tl dir. Siparişiniz içerisinde size hoş geldin hediyesi ve ücretsiz katalog gönderilir..

Modellife ile kazanmak alışkanlığınız olur…

Katalog istiyorum
Kazanç paketi istiyorum
Kendim ürün satın almak istiyorum
Sistemi değerlendirip karar vereceğim